Kurallar

Site Kullanım Koşulları

İnternet sitemizi kullanırken bizim için zorunlu olan birkaç polikitamızı kabul etmeniz gerekiyor.

  • İnternettensigorta.com web sitesine verdiğim bilgilerimi sigorta fiyat teklifi almak amacı ile kendi isteğimle verdiğimi kabul ediyorum.
  • Şadi Kotan Sigorta Acenteliğinin, sigorta ve aracılık hizmetleri alanındaki çalışmalarına yönelik 6563 sayılı yasa uyarınca benim iletişim bilgilerimi kullanarak bana telefon, sms ve e-mail kanalları aracılığı ile ulaşabileceğini gerektiğinde bu iletişim izinlerini kaldırabileceğimi kabul ve beyan ediyorum.
  • İnternet sitesindeki tüm yazı, resim, kaynak, marka ve materyallerin kopyalanması, bir yerlerde muhafaza edilmesi ve başka internet sitelerinde kullanılıp/yayınlanması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kararlarına bağlıdır ve Şadi Kotan Sigorta Acenteliği Ltd. Şti.’nin izni haricinde bu işlemlerin yapılması yasaktır.
  • Sitemizde verdiğimiz malumatlar yalnızca bilgilendirme gayesi ile çıkar gözetmeksizin verilmekte olup bu bilgiler doğrultusunda karşınıza çıkacak maddi / manevi ziyan ve giderlerde şirketimiz sorumlu değildir.
  • Şadi Kotan Sigorta Acenteğili işbu internet sitesinde bulunan tüm yazı, sayfa ve kuralları istenildiği vakitte değiştirilme hakkını saklı tutarak bu düzenlemelerin sitede yayınlandığı an ile geçerli olduğunu bildirir.
  • İnternet sitemizi kullanan kullanıcılar güvenliği belirli sınırlar dahilinde temin edilsede, bu site kaynaklı bu siteye girdiğiniz cihazınızda ortaya çıkacak zararlardan kendisinin mes’ul olduğunu kabul eder.